Casa Lilla Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 110 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Deze 2-slaapkamer Casa Lilla Villa Baja Sardinia is gesitueerd op 3 km afstand van het Piazzetta plein en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.

    Gasten vinden het Aquadream op rijafstand van 10 minuten van de 2-badkamer villa, en de Via Porto Sole ligt binnen 25 minuten loopafstand ervandaan.

    Deze gesitueerde in Baja Sardinia Casa Lilla Villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken worden ook aangeboden.

    Gasten kunnen maaltijden bereiden in een ingerichte keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Tanit ligt niet ver van de villa en biedt een ruime keuze aan Europese gerechten. De luchthaven Olbia-Costa Smeralda is met de auto in 44 minuten te bereiken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerIT090006C2000S3990

    Kameropties bij Casa Lilla Villa Baja Sardinia

    Deze gesitueerde in Baja Sardinia Casa Lilla Villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken worden ook aangeboden.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 110 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Lilla Villa Baja Sardinia

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Lilla Villa Baja Sardinia

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is Casa Lilla Villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Casa Lilla Villa.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van dit vakantiehuis?
      Gasten van dit vakantiehuis kunnen onder andere de Via Porto Sole (2 km), het Piazzetta plein 3) en het Aquadream 3,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Lilla Villa Baja Sardinia